Kim jest?

Sylwia Bomba - gwiazda Googlebox. Wiek, wzrost, waga, Instagram, dzieci, mąż

Instagram: @sylwiabomba

Sylwia Bomba to polska influencerka, przedsiębiorczyni i prawdziwa gwiazda telewizji - znacie ją zapewne z programu "Googlebox. Przed telewizorem". Jak dobrze znacie ją prywatnie? 

Wszystko o: Sylwia Bomba 

Data i miejsce urodzenia: 2 grudnia 1987, Warszawa 
Zawód: fotografka, przedsiębiorczyni, influencerka 
Partner: brak 
Dzieci: Antonina (2018)
Wzrost: 170 cm 
Waga: ok. 62 kg 
Instagram: @sylwiabomba

Wczesne życie 

Sylwia Bomba jest z zawodu fotografem, a swoje studia na tym kierunku ukończyła w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi. 


Kariera 

Sylwia Bomba, oprócz tego, że ma swoje studio fotograficzne, prowadzi również swoją agencję reklamową. Szerszej publiczności znana jest z udziału w programie "Googlebox. Przed telewizorem", gdzie występuje od 2014 roku. Była jedną z uczestniczek 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Na Instagramie zajmuje się influencer marketingiem, mówiąc prościej - jest influencerką i to również jest jej praca. 

Życie prywatne 

Sylwia Bomba zaręczona była z niejakim Jackiem, 14 lat starszym mężczyzną, którego poznała w centrum handlowym, gdzie ten zaprosił ją na kawę. W 2018 roku doczeli się córeczki - Antoniny. Para jednak się rozstała i chociaż walczyli o związek - nie udało się go scementować. 

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email
Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO