Kim jest?

Solar - filar SBM Label. Wiek, wzrost, piosenki, płyty, Instagram, żona

Instagram / solarmodelu

Solar (a właściwie Karol Poziemski) to polski raper i wokalista, który jest jednym (obok Białasa) z założycieli i filarów SBM Label. Jest także pomysłodawcą i promotorem akcji #Hot16challenge, która dwukrotnie opanowała internet. Na swoim koncie ma liczne płyty i utwory gościnne.

Wszystko o: Solar

Pełne imię i nazwisko: Karol Poziemski
Data urodzenia: 29 października 1989
Pseudonim: Solar
Zawód: raper
Dzieci: syn Juliusz
Partnerka: Magdalena Dubrawska
Instagram: @solarmodelu


Kariera

Początków rapowej kariery Solara możemy doszukiwać się w występach na Wielkiej Bitwie Warszawskiej, gdzie raper poznał swojego przyszłego przyjaciela i wspólnika, Białasa. W 2014 roku zapoczątkował charytatywną akcję #Hot16Challenge, w którą zaangażował się niemal cały internet (w 2020 akcja miała drugą odsłonę związaną z epidemią COVID-19). Na pierwszy solowy album artysty musieliśmy czekać aż do 2017 roku, druga płyta Solara pojawiła się 2 lata później. Przez lata chętnie udzielał się on jednak gościnnie w utworach innych artystów i współpracował między innymi z raperami takimi jak: Quebonafide, Tomb, ReTo, Bedoes, Jan-rapowanie czy Białas. Na instagramie jego profil obserwuje ponad 200 tysięcy użytkowników serwisu.

Życie prywatne

Solar od czasu do czasu dzieli się wiadomościami ze swojego prywatnego życia w kawałkach czy mediach społecznościowych. W 2021 roku ożenił się ze swoją partnerką, Magdaleną Dubrawską. Para ma syna, Juliusza.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO