Internauci szybko wytknęli mu hipokryzję

Sławomir Świerzyński z Bayer Full o koronawirusie: "Tak powinno być: Bóg na pierwszym miejscu"

AKPA

Pandemia koronawirusa ogarnęła już cały świat. Ludzie robią, co mogą, aby zwalczyć zabójczego wirusa. Sytuacja staje się z dnia na dzień coraz bardziej napięta – szczególnie niebezpiecznie jest teraz we Włoszech, a także w Hiszpanii. Ludzie boją się o swoich bliskich, a także tracą pracę i boją się nadejścia kryzysu gospodarczego. Niektórzy patrzą na to, co się dzieje, przez pryzmat swoich własnych przekonań. Do tej grupy można zaliczyć wokalistę zespołu Bayer Full – Sławomira Świerzyńskiego, który już niejednokrotnie udowadniał, że niewiele o nim wiedzieliśmy…


Sławomir Świerzyński o koronawirusie

Lider zespołu Bayer Full postanowił podzielić się ze światem swoimi przemyśleniami związanymi z pandemią koronawirusa. Gwiazdor disco polo podzielił się na swoich mediach społecznościowych takim oto wpisem:

W czasie zakazanym zabaw itp. nie urządzać. „Wielki Post” w Europie po raz pierwszy bez zgorszenia, tańców, z rodziną w modlitwie i wierze. Tak jak powinno być: Bóg na pierwszym miejscu. Jezu ufam Tobie

Szybko wywołał tym niemałe zamieszanie. Osoby, które spotkały się z tym wpisem – od razu wytknęli mu niedouczenie, a także hipokryzję. Przywołali przynajmniej kilkanaście momentów, kiedy to jego zespół koncertował podczas Wielkiego Postu. Jak na razie Świerzyński nie zabrał w tej sprawie głosu.
Coś nam się wydaje, że się to nie zmieni…

twitter-tweet">

W czasie zakazanym zabaw itp nieurządzać " Wielki Post" w Europie po raz pierwszy bez zgorszenia, tańcy, z rodziną w modlitwie i wierze. Tak jak powinno być: Bóg na pierwszym miejscu. Jezu ufam Tobie.

Sławomir Świerzyński (@s_swierzynski) March 20, 2020Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO