Kim jest?

Simon Cowell - nieustępliwy juror. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona

flickr.com

Simon Cowell to przede wszystkim angielski łowca talentów i producent telewizyjny. Wiele osób zna go z roli nieustępliwego jurora w programach takich jak "American Idol" czy "X Factor". I to nie tylko z programów brytyjskich! Jest również właścicielem firmy telewizyjnej i wytwórni muzycznej o nazwie Syco. On jest ojcem sukcesów takich zespołów jak m.in. One Direction, Little Mix czy Fifth Harmony. Jak dobrze go znacie? 

Wszystko o: Simon Cowell 

Pełne imię i nazwisko: Simon Phillip Cowell 
Data i miejsce urodzenia: 7 października 1959, Londyn 
Zawód: łowca talentów, producent telewizyjny 
Partnerka: Lauren Silverman (2013-obecnie)
Dzieci: Eric (2014
Wzrost: 175 cm 
Waga: ok. 80 kg 
Instagram: @simoncowell 

Wczesne lata 

Simon Cowell urodził się w Londynie. Jego ojciec był sprzedawcą nieruchomości i działał w branży muzycznej. Mama z kolei była baletnicą. Ma starszego brata Nicholasa, a takze dwóch przyrodnich braci: Tony'ego i Michaela. Cowell uczęszczał do Dover College, ale opuścił ją wcześniej, aby ukończyć ostatnią klasę dwuletniego liceum. Pracował w różnych miejscach np. jako goniec na planie filmu "Lśnienie". Później ojciec znalazł mu pracę w EMI Music Publishing - wytwórni muzycznej. 


Kariera 

Simon Cowell zajmował się w EMI szukaniem potencjalnych talentów. W 2001 roku zdobył popularność, gdyż zasiadł w fotelu jurorskim w programie "Pod Idol". Od tego czasu wystąpił w wielu talent show, a przede wszystkim w tcyh, których formaty stworzył - "X Factor" czy "America's Got Talent". Jest bardzo surowym, krytycznym i szczerym do bólu jurorem, za co ludzie go uwielbiają. Produkcją programów zajmuje się jego firma Syco. On odkrył i wypromował takie zespoły jak One Direction, Fifth Harmony czy Little Mix. 

Życie prywatne 

W latach 1981-1996 związany był z piosenkarką Sinittą. Zaczęli się spotykać, kiedy ona miała zaledwie 14 lat i ich znajomość-związek trwała ok. 20 lat. Spotykał się również z Terri Seymour czy Mezhgan Hussainy. Od 2012 do 2013 roku był partnerem Carmen Electry. Miał romans z żoną przyjaciela - Lauren Silverman. W 2013 roku Andrew Silverman złożył pozew o rozwód i publicznie ogłosił ich romans. Niedługo później okazało się, że Lauren jest w ciąży z Simonem, a w 2014 roku na świat przyszedł syn pary - Eric. 

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO