Kim jest?

Sheo - gracz z Teamu X. Wiek, wzrost, piosenki, Instagram, dziewczyna

YouTube/TEAM X

Sheo (a właściwie Maciek Ejsmont) to polski twórca internetowy, który najczęściej nagrywa materiały z gier komputerowych. Ogromną popularność przyniósł mu udział w projekcie Teamu X, gdzie był jednym z ośmiu uczestników.

Wszystko o: Sheo

Pełne imię i nazwisko: Maciek Ejsmont
Data urodzenia: 31 stycznia 1995
Pseudonim: Sheo
Zawód: influencer / Youtuber
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Instagram: @sheopl


Kariera

Sheo szerszej publiczności znany jest przede wszystkim ze swoich filmów poświęconych grom komputerowym. Największą popularność przyniósł mu jednak udział w drugiej edycji Teamu X. Codzienne filmy z innymi uczestnikami sprawiły, że stał się on szeroko rozpoznawalnym twórcą. Maciej Ejsmont nadal publikuje filmy i możemy je oglądać w serwisie YouTube. Na swoim koncie ma on także udział przy powstawaniu utworów muzycznych Teamu X (wszystkie teledyski znaleźć można na YouTube) i występował na trasie koncertowej ich ekipy. Obecnie jego instagramowy profil obserwowany jest przez około 640 tysięcy użytkowników serwisu.

Życie prywatne

O życiu prywatnym Sheo wiadomo niewiele. Był on w związku z Julią Żugaj, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Niektórzy uważają jednak, że para może do siebie wrócić.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO