Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Shay Mitchell - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci, kariera

flickr.com

Shay Mitchell jest kanadyjską aktorką, która największą popularność zawdzięcza roli w serialu "Pretty Little Liars", gdzie wcielała się w rolę Emily Fields. Wiele osób z pewnością również kojarzy ją z roli w serialu "Ty". Ale jak dobrze znacie jej historię i co wiecie o jej życiu prywatnym? 

Wszystko o: Shay Mitchell 

Pełne imię i nazwisko: Shannon Ashley Mitchell 
Data i miejsce urodzenia: 10 kwietnia, 1987, Mississauga, Ontario, Kanada 
Zawód: aktorka, modelka, autorka książek 
Partner: Matte Babel (2017-obecnie)
Dzieci: Atlas (2019), w oczekiwaniu na drugie dziecko 
Wzrost: 171 cm 
Waga: ok. 60 kg 
Instagram: @shaymitchell

Wczesne życie 

Urodziła się w Mississaudze, w południowym Ontario, w Kanadzie. Jest córką Filipinki i Szkota. Uczęszczała do Rockridge Sexondary School, a później do West Vancouver Secondary School, gdzie zdobyła dyplom. Od samego początku interesowało ją aktorstwo. Mając 11 lat trafiła do międzynarodowej agencji modelek, a na lekcje tańca uczęszczała już od 5 roku życia.


Kariera 

Rozpoczęła swoją karierę od epizodycznych występów. Jej pierwszą rolą była rola w serialu "Degrassi: Nowe pokolenie" w 2009 roku. Później pojawiła się m.in. w teledysku do piosenki Seana Paula. Jej wielką, przełomową rolą była rola w serialu "Pretty Little Liars", gdzie wcielała się w Emily Fields. Jej kolejną rolą, która zdecydowanie warta jest zapamiętania, była rola w serialu "Ty". Od 2019 roku Mitchell wciela się w Stellę Cole w serialu komediowym "Dollface". Shay Mitchell wydała książkę "Bliss", napisaną wspólnie z michaelą Blaney. 

Życie prywatne 

Od 2017 roku jest w związku z Matte Babelem. Mają córkę, urodzoną w 2019 roku, o imieniu Atlas. W 2022 roku Mitchell ogłosiła, że spodziewają się drugiego dziecka. 
Shay Mitchell - więcej niż Słodkie kłamstewka. Najlepsze roleShay Mitchell urodziła się 10 kwietnia 1987 roku w Toronto. Już jako dziecko wykazywała uzdolnienia w dziedzinie sztuk scenicznych. Shay lekcje tańca rozpoczęła w wieku pięciu lat. W wieku 11 lat trafiła do międzynarodowej agencji modelek, a później, już jako nastolatka, odnosiła sukcesy w modelingu, robiąc karierę międzynarodową. Ciągnęło ją jednak do aktorstwa, więc rozpoczęła studia aktorskie. Jej debiutem była rola w "Degrassi: Nowe pokolenie", ale to rola w serialu "Słodkie kłamstewka" dała jej popularność. Na swoim koncie ma jednak wiele ról, które zasługują na uwagę. Zobaczcie jej najlepsze role. Shay Mitchell - najlepsze role 

1. Ty, reż. M. Siega, L. T. Krieger, 2018
2. Słodkie kłamstewka, reż. I. M. King, 2010
3. Diabeł: Inkarnacja, reż. D. Van Rooijen, 2018
4. Dollface, reż. J. Weiss, 2019
5. Dzień Matki, reż. G. Marshall, 2016 

Zobaczcie także artykuły dotyczące jej koleżanek z planu: filmografia Lucy Hale oraz życiorys Ashley BensonMoże zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO