Kim jest?

Sebastian Szymański - wychowanek Legii. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Wikimedia / CC license

Sebastian Szymański to polski piłkarz, który urodził się 10 maja 1999 roku w Białej Podlaskiej. Najczęściej występuje on na pozycji ofensywnego pomocnika. Obecnie oglądać go możemy w barwach reprezentacji Polski i rosyjskiego Dinamo Moskwa.

Wszystko o: Sebastian Szymański

Pełne imię i nazwisko: Sebastian Szymański
Data i miejsce urodzenia: 10 maja 1999 / Biała Podlaska
Zawód: piłkarz (pomocnik)
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Wzrost: 174 cm
Waga: ok. 60 kg
Instagram: @szymanski__11


Kariera

Pierwsze piłkarskie kroki zawodnik stawiał w rodzinnej Białej Podlaskiej, gdzie reprezentował barwy klubu TOP 54 Biała Podlaska. To stamtąd przeniósł się do młodzieżowych drużyn Legii Warszawa i w 2016 roku został zawodnikiem pierwszej drużyny. W barwach Wojskowych Szymański dwukrotnie sięgał po Mistrzostwo Polski - udało mu się także wywalczyć Puchar Polski. W 2019 roku przyszedł czas na zmianę klubu i Szymański trafił do Dinamo Moskwa, którego barwy reprezentuje do dziś. Sporo się jednak mówi o potencjalnej zmianie klubu, która ma związek z obecną sytuacją na świecie. Szymański od 2019 roku gra także w reprezentacji Polski (wcześniej reprezentował barwy młodzieżówek). Obecnie utalentowany reprezentant naszego kraju wyceniany jest na około 14 milionów euro.

Życie prywatne

O prywatnym życiu zdolnego polskiego piłkarza wiemy tak naprawdę bardzo niewiele. Nawet za pośrednictwem mediów społecznościowych rzadko dzieli się on swoimi przemyśleniami, zdjęciami czy życiem osobistym.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO