Kim jest?

Sarius - rap i sport. Wiek, wzrost, piosenki, płyty, Instagram, dziewczyna

Instagram / mariuszsarius

Sarius (a właściwie Mariusz Golling) to polski raper i wokalista, który swoją karierę rozpoczął w 2013 roku debiutanckim albumem Blisko leży obraz końca. Pod koniec sierpnia 2022 zadebiutuje w oktagonie Fame MMA, gdzie jego przeciwnikiem będzie Marcin Polish Zombie Wrzosek.

Wszystko o: Sarius

Pełne imię i nazwisko: Mariusz Golling
Data urodzenia: 12 stycznia 1992
Pseudonim: Sarius
Zawód: raper
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Instagram: @mariuszsarius


Kariera

Sarius swoją muzyczną karierę rozpoczynał w 2013 roku. Od tamtej pory ukazało się osiem płyt artysty (ostatnia, Antihype 2, miała swoją premierę w 2021 roku). Na swoim koncie ma między innymi trzy platynowe płyty i jedną złotą. Do jego najbardziej popularnych utworów należą Wiking, Dobry chłopak, Dziecko wojny czy Powiedział mi ktoś. W swojej karierze współpracował między innymi z: O.S.T.R., Mery Spolsky, Szpakiem oraz Smolastym. Sarius od lat trenuje także boks i postanowił sprawdzić się w oktagonie organizacji Fame MMA. Początkowo jego przeciwnikiem miał być Kasjusz Życiński, do walki jednak nie doszło. Podczas piętnastej edycji Fame MMA zmierzy się w boksie z Marcinem Polish Zombie Wrzoskiem. Obecnie instagramowy profil rapera obserwuje blisko 250 tysięcy użytkowników serwisu.

Życie prywatne

O prywatnym życiu rapera wiemy bardzo niewiele, strzeże on bowiem swojej prywatności i rzadko dzieli się prywatnym życiem w mediach społecznościowych. Jego treningi czy nowe projekty można śledzić na przykład za pośrednictwem Instagrama.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO