Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Kim jest Sara James? Wiek, wzrost, Mam Talent, piosenki, Instagram


Wikimedia / CC license

Sara Egwu-James to młoda polska wokalistka, która już teraz ma na swoim koncie wiele sukcesów. Jednym z nich jest udział w America’s Got Talent, gdzie została nagrodzona tak zwanym złotym przyciskiem.

Wszystko o: Sara James

Pełne imię i nazwisko: Sara Egwu-James
Data urodzenia: 10 czerwca 2008
Zawód: wokalistka
Instagram: @sara_james_music
TikTok: sara_james_music


Kariera

Niezwykle utalentowana wokalistka urodziła się 10 czerwca 2008 roku w Słubicach. Jej kariera zaczęła nabierać tempa, gdy w brawurowym stylu wygrała 4. edycję The Voice Kids (wystąpiła między innymi z przebojem Demi Lovato pod tytułem Anyone). W 2021 roku reprezentowała Polskę podczas konkursu Eurowizji Junior. Na swoim koncie ma także świetny występ w programie America’s Got Talent, gdzie podbiła serca zagranicznych jurorów. Obecnie jest jedną z najlepiej zapowiadających się i obiecujących młodych wokalistek w naszym kraju i wiele wskazuje, że największe sukcesy dopiero przed nią. Jej profil na Instagramie obserwowany jest obecnie przez ponad 330 tysięcy użytkowników serwisu. Wokalistka tworzy także na TikToku.

Życie prywatne

Sara Egwu-James jest jeszcze bardzo młoda i jej prywatność jest strzeżona. Jej ojcem jest muzyk, John Egwu-James. Matką dziewczyny jest natomiast Arleta Dancewicz.


Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO