Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Różal oskarżył Oświecińskiego o machlojki finansowe. Aktor zapowiada za to sprawę w sądzie

AKPA

Czyżby szykowała się prawdziwa wojna na miarę polskich celebrytek? Różal, wstawiając się za Arturem Orzechowskim, oskarża Oświecińskiego o machlojki finansowe. Wcześniej to Artur Orzechowski oskarżył swojego byłego podopiecznego o to, że ten nie spłacił swojego długu. Ponieważ Różal dobrze się z nimi zna - stanął w obronie swojego kolegi, w mocnych słowach komentując postawę Oświecińskiego. Jak można się domyśleć - aktor nie potwierdza tej wersji i zapowiada, że spotkają się w sądzie. 

Różal vs Oświeciński 

Pomiędzy aktorem a jego byłym menadżerem doszło do poważnego konfliktu. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Artur Orzechowski oskarżył swojego byłego podopiecznego o to, że ten nie spłacił swojego długu. Sprawa przybrała na sile, kiedy dołączył do tego Różal, stając w obronie Orzechowskiego. Różalski współpracuje z Arturem od wielu lat, więc pozwolił sobie na mocny i emocjonalny wpis na ten temat.


Różal zarzucił aktorowi, że ten miał oszukać nie tylko jego menadżera, ale również wiele innych osób. Dodał, że Oświeciński wcale nie jest tak krystaliczny i dobry, na jakiego próbuje kreować się w mediach społecznościowych: 

(...) Oszukał na pieniądze jedyną osobę ze środowiska, która do końca z nim była, mimo ostrzeżeń, że coś takiego może nastąpić. Pomijam fakt, że takich osób jest więcej, które oszukał na to, czy na tamto...

Kiedy Oświeciński przez media był pytany o sprawę - nie chciał o niej mówić. Zapowiedział tylko, że z Różalem spotka się w sądzie, a na swoich mediach społecznościowych wyda w tej sprawie specjalne oświadczenie. Na jego Facebooku faktycznie pojawił się wpis, który sporządził jego adwokat. Długi wpis informuje, że Oświeciński jest niewinny i że mimo swojej przeszłości - teraz jest już dobrym, przykładnym obywatelem, który stara się angażować w społeczne akcje. Rozliczenia finansowe, które ma z byłym menadżerek, będą rozpatrywane w sądzie cywilnym. 

Czy to koniec tych przepychanek medialnych, czy raczej dopiero początek? 


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO