Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Richard Gere ponownie został ojcem. To trzeci syn 70-letniego aktora

wikimedia.org

Richard Gere jest jednym z najpopularniejszych aktorów Hollywood. Swoją pozycję na pewno wypracował sobie wystąpieniem w filmie „Pretty Woman”, w którym zagrał u boku Julie Roberts. Film ten sprawił, że aktor stał się ulubieńcem widzów na całym świecie i od tego czasu nosi tytuł gwiazdora. Równie dobrze jak na planie szło mu w życiu prywatnym. Był prawdziwym amantem i cieszył się wielkim powodzeniem u płci przeciwnej. Przez wiele lat był typem kobieciarza i nie zagrzewał zbyt wiele czasu przy jednej kobiecie. W końcu jednak udało mu się ustatkować. Dzisiaj jest szczęśliwym i dumnym mężem, a także ojcem. I właśnie został nim po raz kolejny. 

 


Richard Gere został ojcem 

Najgłośniejsze małżeństwo Gere tworzył z Cindy Crawdford, z którą jednak nie rozstał się w pozytywnych stosunkach. Ze swojego trzeciego małżeństwa ma 20-letniego syna. Jakiś czas temu Gere ponownie się ożenił i ze związku z Alejandrą Silvą doczekał się kolejnego syna, który na świat przyszedł w zeszłym roku. Para nieustannie wyznaje sobie miłość w mediach i wydaje się, że są w sobie naprawdę, bezgranicznie, zakochani. 

Okazuje się, że nie było na co czekać. Para ponownie zdecydowała się na powiększenie swojej rodziny i jak donosi hiszpański magazyn „Hola!”, kilka dni temu przyszedł na świat drugi syn Alejandry i Richarda. 

Nie pozostaje nic innego jak pogratulować kolejnego potomka! 


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kodArtykuły powiązane

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO