Kim jest?

ReZigiusz – popularny youtuber. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka

instagram.com/@rezigiusz

ReZigiusz jest jednym z najpopularniejszych polskich youtuberów. Jego główny kanał na YouTube „reZigiusz” w 2020 roku zdobył 4,02 mln subskrypcji. Jego drugi kanał „reZi – Born To Be a Gamer” ma z kolei 563 tys. subskrybentów. Youtuber dał się poznać również jako jeden z członków jury w programie „The Brain. Genialny umysł”. Znany jest także z angażowania się w akcje charytatywne. Wiecie o nim wszystko?

Wszystko o: ReZigiusz

Pełne imię i nazwisko: Remigiusz Wierzgoń
Data i miejsce urodzenia: 11 września 1996, Rybnik
Zawód: youtuber
Partner: Agata Sacewicz
Dzieci: brak
Wzrost: 180 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @rezigiusz


Kariera

ReZigiusz w 2010 roku założył swój pierwszy kanał na YouTube o nazwie „reZiGaming”. Początkowo publikował na nim serię gameplayów „Minecraft na modach”. Później zajmował się tworzeniem takich serii jak „THE FOREST”, „GTA V”, a także vlogów oraz Q&A. ReZigiusz prowadzi również video bloga, na którym prezentuje swoje przygody ze znajomymi. Znany jest między innymi z nagrań, w których pokazuje, jak spędził 24 godziny w różnych nietypowych miejscach, np. na pustyni, w opuszczonej bazie wojskowej czy w lesie. Youtuber chętnie angażuje się w akcje charytatywne. Zorganizował między innymi akcję „ReZimy Dobrem”, w ramach której udało mu się zebrać blisko 300 tys. zł na pomoc dla chorych dzieci poprzez sprzedaż gadżetów ze swojego sklepu ReziStyle. Warto dodać, że ReZigiusz współpracował z TVP przy tworzeniu „The Voice od Poland”, a także jest ambasadorem wydarzenia MeetUp.

Życie prywatne

Youtuber mieszka obecnie w Wodzisławiu Śląskim. W 2018 roku był związany z Martyną, która pojawiała się w jego filmikach. Wkrótce jednak poinformował fanów o rozstaniu podkreślając, że nie chce wyjaśniać powodów tej decyzji. Niedługo później Remigiusz związał się z Agatą Sacewicz znaną z kanału „Nieprzygotowani”. Razem z nią tworzy kanał „Fartuchy”.
Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO