Kim jest?

Renata Kaczoruk - modelka, była Wojewódzkiego. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

instagram: @renul_ka

Renata Kaczoruk to polska modelka, aktorka i osobowość telewizyjna. Było o niej głośno w momencie związku z Kubą Wojewódzkim. Dzisiaj można oglądać ją w nowym programie TVN - "Przez Atlantyk". 

Wszystko o: Renata Kaczoruk 

Data i miejsce urodzenia: 19 marca 1986, Wrocław 
Zawód: modelka, aktorka 
Partner: Kuba Wojewódzki (2013-2018; rozstanie)
Dzieci: brak 
Wzrost: 181 cm 
Waga: ok. 56 kg 
Instagram: @renul_ka

Wczesne lata

Jest córką Marii i Ryszarda Kaczoruków. Ma dwie siostry - jedna z nich to bliźniaczka Renaty, Agata, która jest także modelką. Ukończyła międzywydziałowe indywidualne studia matematyczno-przyrodnicze na UW i psychologię na SWPS. 


Kariera 

W modelingu zadebiutowała, kiedy miała 14 lat. Reprezentuje ją agencja Model Plus. Brała udział w pokazach mody światowych projektantów m.in. Giorgio Armani czy Jean-Paul Gaultier. W Polsce z kolei reprezentowała kreacje takich projektantów jak Joanna Klimas, La Mania (Joanna Przetakiewicz) czy Łukasz Jemioł. Trafiła, wraz z siostrą, na okładkę "Elle" w USA i Francji. W 2017 roku reklamowała, z Kubą Wojewódzkim, sieć telefonii komórkowych Play. Grała niewielkie role w serialach w Polsce. Brała udział w programach rozrywkowych: "Azja Express", "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" oraz "Przez Atlantyk". 

Życie prywatne 

W latach 2013-2018 była związana z dziennikarzem Kubą Wojewódzkim. 

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email
Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO