Kim jest?

Reece James - wychowanek Chelsea. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Wikimedia / CC license

Reece James to angielski piłkarz, który urodził się 8 grudnia 1999 roku w Londynie. Najczęściej występuje na pozycji prawego obrońcy. Obecnie jest zawodnikiem angielskiej Chelsea i reprezentacji Anglii.

Wszystko o: Reece James

Pełne imię i nazwisko: Reece James
Data i miejsce urodzenia: 8 grudnia 1999 / Londyn
Zawód: piłkarz (obrońca)
Dzieci: brak danych
Partnerka: Mia McClenaghan
Wzrost: 182 cm
Waga: ok. 82 kg
Instagram: @reecejames


Kariera

Reece James już pierwsze piłkarskie kroki stawiał w londyńskiej Chelsea, której jest wychowankiem. W drużynach juniorskich występował w latach 2006-2018. Wówczas przeniesiony został do pierwszego zespołu (pierwszy sezon rozegrał jednak na wypożyczeniu w klubie Wigan Athletic). Po powrocie stał się jedną z przodujących postaci londyńskiego klubu i w barwach Chelsea sięgnął między innymi po wygraną w Lidze Mistrzów czy Klubowe Mistrzostwo Świata. Reece James w 2020 roku zadebiutował w reprezentacji Anglii (wcześniej występował w drużynach młodzieżowych kadry Synów Albionu). Obecnie wyceniany jest na około 55 milionów euro.

Życie prywatne

Niewiele wiadomo o prywatnym życiu angielskiego piłkarza. Jakiś czas temu media obiegła informacja, że jego partnerką jest Mia McClenaghan, z która James ma się spotykać już od kilku lat.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO