Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Rafonix kim jest? Wiek, wzrost, streamy, dziewczyna, filmy, syn, Instagram

YouTube / Rafonix

Rafonix (a właściwie Marcin Krasucki) to jeden z najpopularniejszych polskich streamerów, który swoją karierę rozpoczynał już wiele lat temu. Znany jest ze swojego ciętego języka i specyficznego poczucia humoru, które znajdują ogromne grono odbiorców.

Wszystko o: Rafonix

Pełne imię i nazwisko: Marcin Krasucki
Data urodzenia: 1993
Pseudonim: Rafonix
Zawód: influencer / streamer
Dzieci: syn Ksawery
Partnerka: Daria Bednarek
Instagram: @rafonixofficial


Kariera

Rafonix swoja karierę w internecie rozpocżął już kilka lat temu, gdy zasłynął z kontrowersyjnych streamów z gier komputerowych. Jego content uzupełniały też transmisjie z zabawnymi telefonami czy przeglądem innych internetowych treści. Obecnie skupia się na podobnych materiałach i transmituje między innymi swoją rozgrywkę w GTA V. Duża popularność twórcy i jego internetowe konflikty przełożyły się na jego udział w Fame MMA (zmierzył się zDanielemMagicalem czy IsAmU). Rafonix może liczyć na spore grono oddanych fanów - tylko na Instagramie obserwuje go ponad pół miliona użytkowników serwisu.

Życie prywatne

O życiu prywatnym twórcy możemy się sporo dowiedzieć z jego mediów społecznościowych. Partnerką Rafonixa jest Daria Bednarek. W 2022 roku na świat przyszedł ich syn, Ksawery.


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO