Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Quincy Promes kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

Wikimedia / CC license

Quincy Promes urodził się 4 stycznia 1992 roku w Amsterdamie. Jest holenderskim piłkarzem, który występuje na pozycji skrzydłowego w klubie Spartak Moskwa. Promes to także reprezentant Holandii.

Wszystko o: Quincy Promes

Imię i nazwisko: Quincy Promes
Zawód: piłkarz
Data i miejsce urodzenia: 4 stycznia 1992 / Amsterdam
Wzrost: 174 cm
Waga: 71 kg
Partnerka: żonaty
Dzieci: trójka
Instagram: @qpromes


Kariera

Quincy Promes pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Holandii, gdzie reprezentował młodzieżowe drużyny AFC Ajax i HFC Haarlem. Jako piłkarz pierwszych drużyn reprezentował barwy klubów takich jak: FC Twente, Go Ahead Eagles, Sevilla FC, AFC Ajax i Spartak Moskwa. To właśnie zawodnikiem rosyjskiego klubu jest obecnie. Na swoim koncie ma między innymi Mistrzostwo Rosji i Puchar Rosji. Skrzydłowy to także reprezentant Holandii, który w kadrze narodowej zadebiutował w 2014 roku (obecnie nie jest powoływany). Wyceniany jest na około 15 milionów euro.

Życie prywatne

O życiu prywatnym holenderskiego zawodnika wiemy niewiele. W internecie znaleźć można informacje, że jest żonaty i ma trójkę dzieci. Nie wiadomo jednak, czy są to informacje aktualne.


Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO