Kim jest?

PLKD - polski gracz FIFA. Wiek, wzrost, filmy, Instagram, dziewczyna

YouTube / PLKD

PLKD (a właściwie Damian Kornienko) to polski youtuber i osobowość internetowa, który skupia się na publikowaniu materiałów z gier. PLKD znany jest z serii poświęconych głównie grom z cyklu FIFA, na swoim koncie ma też jednak także produkcje poświęcone symulatorom wrestlingu WWE.

Wszystko o: PLKD

Pełne imię i nazwisko: Damian Kornienko
Pseudonim: PLKD
Zawód: youtuber / influencer / streamer
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Instagram: @plkd


Kariera

Kanał Damiana pojawił się na YouTube w roku 2012. Początkowo twórca nie mógł pochwalić się wieloma wyświetleniami i oddanym gronem fanów. Twórca zaczął publikować regularnie (tematyka jego filmów dotyczyła zazwyczaj gier z serii FIFA i WWE). Charyzma, ciekawe odcinki i wysokie umiejętności PLKD sprawiły, że w 2022 roku jego kanał może pochwalić się ponad milionem subskrybentów. Na YouTube możemy też oglądać materiały poświęcone futbolowi w realnym życiu (Damian odwiedzał między innymi Anfield Road, gdzie gra Liverpool). Wiele wskazuje na to, że także nadchodząca FIFA 23 zagości na kanale influencera. W przeszłości PLKD był ambasadorem gry w naszym kraju. Zdarza mu się nagrywać odcinki z gościnnym udziałem innych “fifaczy” z naszego kraju.

Życie prywatne

O życiu prywatnym młodego twórcy wiemy tak naprawdę bardzo niewiele. Rzadko dzieli się on z widzami tajemnicami ze swojego codziennego życia. Jego podróże i styl życia obserwować możemy na przykład na Instagramie twórcy.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO