Kim jest?

Piotr Szeliga - gwiazda Fame MMA. Wiek, wzrost, walki, Instagram, dziewczyna

YouTube / FEN MMA

Piotr Szeliga (znany także pod pseudonimem Szeli) to polski zawodnik mieszanych sztuk walki, któremu największą popularność przyniosły występy na gali Fame MMA. Urodzony w 1993 roku zawodnik jest uważany za jednego z najlepszych fighterów w tej organizacji.

Wszystko o: Piotr Szeliga

Pełne imię i nazwisko: Piotr Szeliga
Data urodzenia: 9 września 1993
Wzrost: 176 cm
Pseudonim: Szeli
Zawód: influencer / zawodnik MMA
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Instagram: @szeli_aesthetic


Kariera

Piotr Szeliga już od najmłodszych lat skupiał się na sporcie. Przed karierą w MMA grał w hokeja i reprezentował barwy klubu z Dębicy. W świat walk wszedł z przytupem i pokonał Krystiana Pudzianowskiego podczas gali Fight Exlusive Night. Ogromną popularną przyniosły mu jednak dopiero walki w Fame MMA, gdzie słynie z serca do walki i spektakularnych nokautów. Popularność przyniosła mu także nowych fanów, którzy obserwują gwiazdę federacji za pośrednictwem na przykład Instagrama (Szeliga pochwalić się może ponad dwustu tysiącami obserwatorów). Wiele wskazuje na to, że będziemy mieli okazję go oglądać jeszcze nie raz w oktagonie Fame’u.

Życie prywatne

O życiu prywatnym Piotra Szeligi wiadomo bardzo niewiele i nie wiemy, czy obecnie jest on w związku. Strzeże on swojej prywatności, a nieco więcej ze swojego życia zdradza na łamach mediów społecznościowych, gdzie obserwują go tysiące fanów.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO