Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Piotr Gąsowski - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci, kariera. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

AKPA

Piotr Gąsowski to polski aktor, artysta kabaretowy oraz prezenter telewizyjny i pisarz. Ma bardzo rozbudowaną karierę, którą dobrze znać. A wy? Jak dobrze go znacie i co o nim wiecie? Koniecznie sprawdźcie. 

Wszystko o: Piotr Gąsowski 

Pełne imię i nazwisko: Piotr Włodzimierz Gąsowski 
Data i miejsce urodzenia: 16 kwietnia 1964, Mielec 
Zawód: aktor, konferansjer 
Partnerka: Hanna Śleszyńska (rozstanie), Anna Głogowska (partnerka od 2011 - obecnie)
Dzieci: Jakub (1995), Julia (2007)
Wzrost: 180 cm 
Waga: brak informacji 
Instagram: @piotr.gasowski.official

Młodość 

Jest synem Niny i Włodzimierza Gąsowskich. Ma starszego brata Igora. Maturę zdał w II LO w Poznaniu. W 1986 roku ukończył studia na PWST w Warszawie. Był członkiem artystycznej drużyny harcerskiej „Łejery” w Poznaniu. 

 


Kariera 

Zadebiutował w teatrze w 1986 roku. Telewizyjną z kolei w 1992 roku. Na wielkim ekranie z kolei rolą w filmie „Limuzyna Daimler Benz”. Grał m.in. w „Odlotowych wakacjach” czy „Złocie dezerterów”. Ogólnopolską popularność zdobył dzięki roli doktora Czesława Basena w serialach „Szpital na perypetiach”, „Daleko od noszy” czy „Daleko od noszy 2”. Jest również aktorem dubbingowym, którego można było usłyszeć w „Iniemamocnych” czy „Księżniczce i żabie”. Najczęściej zajmuje się konferansjerką np. w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Brał udział w „Tańcu z gwiazdami”, a w 2017 roku wydał swoją książkę „Co mi w życiu nie wyszło?”

Życie prywatne 

Przez kilkanaście lat był w nieformalnym związku z Hanną Śleszyńską, z którą doczekał się syna Jakuba, urodzonego w 1995 roku. W „Tańcu z gwiazdami” poznał Annę Głogowską, z którą pozostaje w związku. Para ma córkę Julię, urodzoną w 2007 roku. 


Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO