Kim jest?

Pink - różowowłosa skandalistka. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

today.com

Pink dla wielu zawsze będzie kobietą z różowymi włosami, która lubiła nieco skandalizować swoim wyglądem. Od wielu lat jest jednak nieco ugrzeczniona, posiadająca pełną i szczęśliwą rodzinę, ale nadal ma w głosie ten sam pazur co kilka lat temu. Kim dokładnie jest Pink?

Wszystko o: Pink

Pełne imię i nazwisko: Alecia Beth Moore
Pseudonim: P!nk
Data i miejsce urodzenia: 8 września 1979, Doylestown, Pensylwania, USA
Zawód: piosenkarka, aktorka, producentka muzyczna, tancerka
Partner: Caret Hart (mąż od 2006-obecnie)
Dzieci: Willow Sage (2011), Jameson Moon (2016)
Wzrost: 163 cm
Waga: ok. 60 kg
Instagram: @pink

Młodość

Jest córką żydowskiej pielęgniarki Judith Moore i żołnierza Jima Moore’a. Przez lata, kiedy była młoda, dręczyła ją astma. Trenowała gimnastykę artystyczną, co pomogło jej zwalczyć problem. Kiedy miała siedem lat – jej rodzice się rozstali. Ma przybraną matkę, przyrodniego brata i siostrę.
Dzięki temu, że jej ociec często muzykował, Pink sama zachciała śpiewać. Zzaczynała od śpiewu w chórze gospelowym oraz tańca. Pisała własne teksty, aby przelać swoje uczucia i emocje.
Po rozstaniu rodziców zamieszkała z matką. Pink sprawiała sporo problemów wychowawczych – prawdopodobnie dlatego, że nie radziła sobie z rozwodem rodziców i ich kłótniami. Kiedy miała 9 lat pierwszy raz sięgnęła po pierwszego papierosa, a kiedy miała lat 13 – zaczęła brać narkotyki. Często śpiewała nocami piosenki zespołu 4 Non Blondes, aż przyjeżdżała policja. Uciekała z domu, a w wieku 15 lat miała podrabiany dowód. Matka kazała przenieść się jej do ojca, bo nie dawała sobie z nią rady.


Kariera

Swoją karierę rozpoczęła w wieku 16 lat kiedy dołączyła do zespołu Choice. Właściciel jednej z największych i najbardziej znanych wytwórni muzycznych zainteresował się nimi i podpisał kontrakt, a potem zaproponował to samej Pink. Przybrała wtedy pseudonim P!nk. Jej pierwszy album studyjny nazywał się „Can’t take me home”. Stąd pochodziły jej pierwsze hity - „Most girls”, „You Make Me Sick”.
Później wylansowała takie hity jak „Just Like a Pill”, „Get the Party Started” i „God Is a DJ”.
Nagrała również wiele innych przebojów, które znane są do dzisiaj: „Stupid Girls”, „U + Ur Hand”, „So What”, „Raise Your Glass” czy „Try”.

Życie prywatne

W 2001 roku związała się z zawodnikiem freestyle’u motocrossowego, Careyem Hartem. Pobrali się w 2006 roku, ale rozstali się w 2008 roku. Pink nie złożyła jednak dokumentów rozwodowych i para pozostała w separacji. Wrócili do siebie w 2009 roku. W 2011 roku urodziła się ich córka, ich pierwsze dziecko. W 2016 roku wydała na świat syna.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO