Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Pezet - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci, kariera i plotki. Życiorys. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

AKPA

Pezet to znany, polski raper i osobowość telewizyjna. Razem z Onarem tworzy Płomień 81. Wylansował takie przeboje jak "Nie jestem dawno", "Seniorita", "Zonda" czy "Co jest ze mną nie tak". Niewiele wiadomo o jego życiu prywatnym, ale my postaramy się przekazać jak najwięcej. Ile wiecie o Pezecie? 

Wszystko o: Pezet 

Pełne imię i nazwisko: Jan Paweł Kapliński 
Data i miejsce urodzenia: 18 kwietnia 1980, Warszawa
Zawód: raper, przedsiębiorca 
Partnerka: Katarzyna Pyszyńska 
Dzieci: córka 
Wzrost: 184 cm 
Waga: brak informacji 
Instagram: @pezetofficial 

Życiorys

We wczesnej młodości zainteresował się hip-hopem. Nosił przydomek PZU co było akronimem od "Paweł z Ursynowa". Ma młodszego brata - Michała - również rapera, który nosi pseudonim Małolat. Znalazł się w 2011 roku na szczycie listy 30 najlepszych polskich raperów według magazynu "Machina". 


Kariera 

Założył, w 1998 roku, wraz z Onarem grupę Płomień 81. Pezet wydał kilka płyt - m.in. takich jak "Muzyka klasyczna", "Muzyka poważna" czy "Muzyka współczesna". Wylansował takie przeboje jak "Zonda", "Supergirl", "Piroman", "Co mam powiedzieć" czy "W moim świecie". Od 2010 roku prowadzi wytwórnię muzyczną Koka Beats. Jest również właścicielem marki odzieżowej Koka. Od 2013 roku na antenie stacji rbl.tv prowadzi, wraz z Rafałem Groblem, audycję Muzyka Nowoczesna. 

Życie prywatne 

Pezet miał kiedyś żonę, ale niewiele o tym wiadomo, bo rzadko mówi coś o życiu prywatnym. Ma także córkę. Od pewnego czasu jest w związku z aktorką Katarzyną Pyszyńską. 


Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO