Kim jest?

Pedri - młody i utalentowany. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

FC Barcelona

Pedri (a właściwie Pedro González López) to hiszpański piłkarz, który urodził się 25 listopada 2002 roku w Tegueste. Najczęściej występuje na pozycji środkowego pomocnika. Obecnie oglądać możemy go w barwach reprezentacji Hiszpanii i FC Barcelony.

Wszystko o: Pedri

Pełne imię i nazwisko: Pedro González López
Data i miejsce urodzenia: 25 listopada 2002 / Tegueste
Zawód: piłkarz (pomocnik)
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Wzrost: 174 cm
Waga: ok. 60 kg
Instagram: @pedri


Kariera

Pedro González López pierwsze piłkarskie kroki stawiał w rodzinnym Tegueste. Jego juniorskim klubem był także Juventud Laguna, a w 2018 roku przeniósł się on do UD Las Palmas. To właśnie w barwach tego klubu zaliczył profesjonalny debiut (miało to miejsce 18 sierpnia 2019 roku). Talent zawodnika szybko zwrócił uwagę większych klubów. Już we wrześniu 2019 roku zgłosiła się po niego Barcelona, której zawodnikiem został w 2020 roku (kwota transferu wyniosła około 5 milionów euro). Szybko okazało się, że Pedri to jeden z najbardziej utalentowanych i najlepiej rozwijających się młodych piłkarzy na świecie. Zaowocowało to debiutem w dorosłej reprezentacji Hiszpanii (młody zawodnik ma za sobą także występy w młodzieżowych kadrach). Obecnie portal Transfermarkt wycenia go na około 80 milionów euro i wiele wskazuje na to, że zostanie on wielką gwiazdą światowego formatu.

Życie prywatne

Młody piłkarz wydaje się niemal całkowicie oddany futbolowi. Nic więc dziwnego, że niewiele wiadomo o jego życiu prywatnym. Na łamach mediów społecznościowych także nie upublicznia on żadnych informacji ze swojego codziennego życia.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO