Kim jest?

Paweł Wilczak - Tomek z serialu "Kasia i Tomek". Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

AKPA

Paweł Wilczak jest polskim aktorem, który od wielu lat pojawiał się w najlepszych polskich produkcjach. Jest również od lat związany z jedną i tą samą kobietą, chociaż ostatnio w mediach pojawiają się zupełnie inne informacje. Poznajmy więc lepiej Pawła Wilczaka.

Wszystko o: Paweł Wilczak

Data i miejsce urodzenia: 29 lipca 1965, Poznań
Zawód: aktor
Partnerka: Joanna Brodzik (obecnie)
Dzieci: Jan i Franciszek (bliźniaki, 2008)
Wzrost: 182 cm
Waga: brak informacji
Instagram: brak

Młodość

Wychowywał się i mieszkał we Wronkach. Uczęszczał do Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Szamotułach. W 1989 roku ukończył studia aktorskie na PWSFTViT w Łodzi. Przez wiele lat był aktorem Teatru Nowego w Warszawie.


Kariera

Zasłynął w roli Tomka w serialu komediowym „Kasia i Tomek”. W 2003 roku otrzymał z tego tytułu Wiktora w kategorii „Najpopularniejszy aktor”. Na IV Festiwalu Dobrego Humoru w Trójmieście w tym samym roku dostał nagrodę w kategorii „Najlepszy aktor komediowy”.
Oprócz tej roli ma na swoim koncie również grę w takich filmach i serialach jak „Usta, usta”, Na dobre i na złe, „Faceci do wzięcia” czy „Pan T.”

Życie prywatne

Od wielu lat związany jest z aktorką Joanną Brodzik, którą poznał na planie serialu „Kasia i Tomek”. To właśnie do Wilczaka odeszła od swojego ówczesnego chłopaka – Bartłomieja Świderskiego. Para doczekała się bliźniąt – Jana i Franciszka, którzy przyszli na świat w 2008 roku. W 2019 roku wyznał, że cierpi na bezsenność.
Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO