Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Patryk Vega zapowiedział, że ma wiele sekstaśm na wysoko postawionych ludzi. Udostępni je przed premierą filmu?

AKPA

Patryk Vega właśnie pracuje nad swoim najnowszym filmem „Pętla”. Ma on opowiadać o „ekskluzywnej” prostytucji. W nowym filmie, który premierę będzie miał we wrześniu, będzie można zobaczyć jak popularni ludzie - sportowcy, celebryci, księża i politycy - korzystają z usług modelek i tancerek. Na trop seksualnych przestępstw wpadnie bohaterka, którą zagra Katarzyna Warnke. W filmie będzie można również zobaczyć m.in. Piotra Stramowskiego, Antoniego Królikowskiego czy Rafała Cieszyńskiego. Okazuje się, że Patryk Vega ma „asa w rękawie”. 

Patryk Vega ma nagrania na wysoko postawione osoby? 

Niedawno Vega pojawił się w programie „Gwiazdy bez maski”, gdzie opowiedział o przygotowaniach do premiery filmu. Przyznał, że ma mnóstwo nagrań, na których jest wiele wartościowych dla jego produkcji obrazów: 

Mam cały plecak nagrań, które będę publikował. Tam są rzeczy niezwykłe, łącznie z tym jak rosyjskie służby próbują werbować właścicieli klubów w Polsce. Również są nagrania, na których ludzie uprawiają seks

 


Vega zapowiedział, że nagrania przedstawiają wiele intymnych sytuacji, w jakich znalazły się prawdziwe osoby i… że planuje je udostępnić. Zapowiedział, że nie boi się pozwów, jakie mogą mu po tym grozić.

Prawda boli, więc jeśli opowiadasz coś, co jest oparte na faktach, a tam mamy grube historie, chociażby śmierć Dawida "Cygana" Kosteckiego, która oficjalnie została zakwalifikowana jako samobójstwo, to jest nieuniknione, że taki film musi dotknąć ludzi, więc ja się z tymi procesami godzę, że one mogą ewentualnie nastąpić. Uważam, że mam tak silny materiał dowodowy i tyle rzeczy popartych faktami, że nie boję się takiej konfrontacji

- powiedział w rozmowie z se.pl. Co więcej - w materiałach dokumentalnych będą operować nazwiskami. Wśród nagrań jest ponoć wiele tych, na których pojawiają się politycy oraz duchowni. Vega powiedział, że niektórzy próbowali go przekupić, aby nie udostępniał nagrań. Jak podkreślił reżyser - nie był zainteresowany ich sprzedażą. Jesteście ciekawi co tam się znajdzie? 


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO