Kim jest?

Pan Pawłowski - konferansjer i streamer. Wiek, wzrost, filmy, Instagram, dziewczyna

Instagram / panpawlowski

Pan Pawłowski (a właściwie Arkadiusz Pawłowski) to jedna z najbardziej barwnych postaci w polskiej przestrzeni internetowej. Jest stand uperem, konferansjerem, streamerem i propagatorem wrestlingu w Polsce (prowadzi własną organizację). Według niepotwierdzonych informacji ma 31 lat.

Wszystko o: Pan Pawłowski

Pełne imię i nazwisko: Arkadiusz Pawłowski
Data urodzenia: 31 lat
Pseudonim: Pan Pawłowski
Zawód: influencer / streamer / konferansjer
Dzieci: brak danych
Partnerka: Monika
Instagram: @panpawlowski


Kariera

Arkadiusz Pan Pawłowski już od kilku lat jest jedną z najciekawszych postaci polskiego show-biznesu internetowego. Szerszej publiczności dał się poznać jako konferansjer freakowych gali sztuk walki, Fame MMA i High League. Często streamuje też na Twitchu, gdzie najczęściej gra w gry z serii FIFA i WWE. Pan Pawłowski jest także stand uperem i komikiem, co zresztą niejednokrotnie widać podczas jego występów. Jest wielkim fanem i propagatorem wrestlingu w Polsce oraz szefem Prime Time Wrestling, gdzie wystąpiły między innymi sławy, które na swoim koncie miały występy we wspomnianym WWE. Jego występy solowe można natomiast podziwiać podczas organizowanych występów w całej Polsce. Pan Pawłowski może się pochwalić całkiem sporym gronem oddanych fanów. Tylko na Instagramie jego profil śledzi blisko 140 tysięcy użytkowników serwisu.

Życie prywatne

O życiu prywatnym Pana Pawłowskiego wiemy tak naprawdę niewiele, strzeże on bowiem swojej prywatności w mediach społecznościowych. Na Instagramie znajdziemy jego zdjęcia z Moniką, która prawdopodobnie jest jego partnerką.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO