Kim jest?

PAGO - streamy i CS:GO. Wiek, wzrost, streamy, Instagram, dziewczyna

Twitch / PAGO3

PAGO (a właściwie Mateusz Pągowski) to polski streamer i gracz Counter Strike: Global Offensive, który słynie ze swojego poczucia humoru. Jego transmisje z gier i komentowania internetowej rzeczywistości przyciągają przed ekrany tysiące widzów.

Wszystko o: PAGO

Pełne imię i nazwisko: Mateusz Pągowski
Pseudonimy: PAGO
Data urodzenia: 6 stycznia 1992
Zawód: streamer / influencer
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Instagram: @donpago


Kariera

PAGO to przede wszystkim gracz. Jego kariera na scenie e-sportowej rozpoczęła się w 2012 roku, gdy dołączył do swojej pierwszej drużyny CS: GO (wówczas reprezentował team GIVE IT ALL). Był także graczem takich drużyn jak: GF-Gaming, iNET koxXx, Black Ravens czy ATB Gaming. Obecnie jest jednym z członków drużyny Emeritos Banditos, do której należą także izak, pasha, Saju oraz PEVOR. Mateusz Pągowski zajmuje się także streamowaniem i tworzeniem contentu na YouTube. Jego materiały oglądają tysiące widzów. Aktywnie działa też w mediach społecznościowych. Wystarczy dodać, że jego instagramowy profil obserwowany jest obecnie przez ponad 200 tysięcy użytkowników serwisu.

Życie prywatne

O jego prywatnym życiu wiemy bardzo niewiele. Streamer rzadko dzieli się z widzami nowościami ze swojej codzienności. Sporą część jego aktywności śledzić możemy za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO