Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Pacio kim jest? Wiek, wzrost, filmy, dziewczyna, kanały, Instagram


Instagram / pacioig

Pacio (a właściwie Jan Patecki) to internetowy twórca młodego pokolenia, który cieszy się coraz większą popularnością. Obecnie sporo osób ogląda go między innymi za pośrednictwem Tik Toka, na którym regularnie publikuje nowe materiały.

Wszystko o: Pacio

Pełne imię i nazwisko: Jan Patecki
Data urodzenia: 21 września 2002
Pseudonim: Pacio
Zawód: influencer / tiktoker
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Instagram: @pacioig


Kariera

Jan Patecki już od wielu lat publikuje swoje materiały w sieci, gdzie zaczynał jeszcze jako nastolatek. Swoje materiały publikował między innymi na YouTube, gdzie zgromadził kilkaset tysięcy subskrybujących go użytkowników serwisu. Jego filmy miały przede wszystkim charakter rozrywkowy i widzowie docenili taki luźny format. Obecnie prężnie działa także na Tik Toku, gdzie może pochwalić się nieustannie rosnącą widownią. W 2022 roku młody twórca postanowił poszukać nowych wyzwań i wystąpił na gali Prime MMA, gdzie jego przeciwnikiem był inny kontrowersyjny twórca internetowy, Bagietka. Na Instagramie pacioig Jan Patecki zgromadził już ponad stutysięczną rzeszę odbiorców.

Życie prywatnie

Niewiele wiadomo o życiu prywatnym młodego internetowego twórcy. Wiemy, że jakiś czas temu był w związku z influencerką Pauliną Kobus. Obecnie wszystko wskazuje na to, że jest singlem. Jan Patecki to kuzyn innego znanego twórcy - Jakuba Pateca Pateckiego, który jest członkiem Ekipy Friza.


Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO