Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Olga Frycz - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

AKPA

Olga Frycz to polska aktorka, którą trzykrotnie nominowano do nagrody Orłów za swoje drugoplanowe role w takich filmach jak „Weiser” i „Boże skrawki” i za pierwszoplanową w filmie „Wszystko, co kocham”. Jak wskazuje nazwisko – poszła w ślady swojego ojca. Co wiadomo o Oldze Frycz?

Wszystko o: Olga Frycz

Data i miejsce urodzenia: 23 października 1986, Kraków
Zawód: aktorka
Partner: Grzegorz Sobieszek (rozstanie)
Dzieci: Helena (2018)
Wzrost: 161 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @tojafrycz / @toja_mama (dokumentuje bycie matką)


Kariera

Jej największe role to postać Elki Beredy w „Weiserze” i Marysi w „Bożych skrawkach” - za obie te role dostała nominację do Polskich Nagród Filmowych a kategorii „najlepsza, drugoplanowa rola kobieca”. Zagrała również we „Wszystko, co kocham”. Można ją również kojarzyć z roli Marysi w serialu „Dom nad rozlewiskiem” i w kolejnych częściach. Ma na koncie znacznie więcej ról – nie tylko epizodycznych. Wcielała się na przykład w postać Ali Zduńskiej w „M jak miłość”.
W 2010 roku nominowano ją do nagrody „Viva!” - „Viva! Najpiękniejsi” w kategorii „Najpiękniejsza Polka”. Była jurorką w programie „Przygarnij mnie”, a w 2017 roku wzięła udział w programie „Agent-Gwiazdy”.

Życie prywatne

Jest córką aktora Jana Frycza. Ma siostrę, Gabrielę, która również jest aktorką. Była związana z trenerem tajskiego boksu – Grzegorzem Sobieszkiem, z którym zaręczyła się w 2018 roku. We wrześniu tego samego roku na świat przyszła ich córka – Helena. Na Instagramie ogłosili, że ich drogi się rozeszły, ale podzielą się opieką nad córką.


Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO