Kim jest?

Ola Ciupa – Słowianka Donatana. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner

AKPA

Ola Ciupa to polska fotomodelka, prezenterka i celebrytka. Stało się o niej głośno po tym, jak wystąpiła teledysku do utworu „My Słowianie” Cleo i Donatana, a potem ponownie wcieliła się w rolę Słowianki w 59. Konkursie Piosenki Eurowizji. Obecnie sama tworzy muzykę jako DJ Slavic. Od pewnego czasu jest związana z raperem Kubańczykiem. Sprawdźcie, czy wiecie o niej wszystko.

Wszystko o: Ola Ciupa

Pełne imię i nazwisko: Aleksandra Ciupa
Data i miejsce urodzenia: 1 sierpnia 1990, Radomsko
Zawód: fotomodelka, prezenterka telewizyjna
Partner: Jakub „Kubańczyk” Flas
Dzieci: brak
Wzrost: 170 cm
Waga: 49 kg
Instagram: @ola_ciupa


Kariera

Ola Ciupa początkowo brała udział w konkursach piękności. W 2013 roku została I wicemiss Mazowsza 2013, po czym wzięła udział w wyborach Miss Polski 2013, gdzie dotarła do półfinału. W tym samym czasie została finalistką Foto Models Poland 2013. Wkrótce wystąpiła w klipie do piosenki „Czegoś ciągle mi brak” zespołu Mega Dance i niedługo później została prezenterką programu „Discostacja” na kanale iTV. Pod koniec 2013 roku wystąpiła w teledysku do utworu „My Słowianie” w wykonaniu Cleo i Donatana. Zarówno utwór, jak i klip okazały się wielkim hitem. O Ciupie zrobiło się jeszcze głośniej, gdy wraz z Cleo i Donatanem wystąpiła w charakterze „praczki” na 59. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2014 roku. Zdobyta w ten sposób popularność sprawiła, że Ciupa wzięła udział w rozbieranej sesji dla magazynu „CKM”. W 2015 roku wystąpiła w programie „Celebrity Splash!”.

Życie prywatne

Celebrytka w 2019 roku spotykała się z youtuberem Dannym Ferrerim. Później związała się z raperem Jakubem Flasem, znanym również jako Kubańczyk. W 2020 roku zaręczyli się.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email
Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO