Kim jest?

Nowciax - członek Ekipy. Wiek, wzrost, filmy, Instagram, dziewczyna

nstagram/nowciax

Nowciax (a właściwie Piotr Nowak) to polski youtuber, fotograf i osobowość internetowa. Współpracował z wieloma twórcami i artystami, jest także członkiem Ekipy Friza. Wiele wskazuje na to, że influencer urodził się w 1995 roku. Prywatnie przyjaźni się z Karolem Frizem Wiśniewskim.

Wszystko o: Nowciax

Pełne imię i nazwisko: Piotr Nowak
Data urodzenia: 1995 rok
Pseudonim: Nowciax
Zawód: influencer / fotograf / youtuber
Dzieci: brak danych
Partnerka: Kasia Mikołowicz
Instagram: @nowciax


Kariera

Nowciax jest fotografem i wielokrotnie współpracował z czołowymi polskimi artystami. Prywatnie przyjaźni się z Frizem, przez co często pojawiał się także w odcinkach Ekipy. Sam także postanowił spróbować swoich sił jako twórca i na YouTube (jego kanał subskrybuje już niemal 500 tysięcy użytkowników serwisu) możemy oglądać jego materiały. Nowciax zna się na modzie i jest kolekcjonerem butów, co także możemy zaobserwować na jego kanale. Piotr Nowak jest także zapalonym wędkarzem, co możemy zobaczyć nawet podczas zagranicznych wyjazdów, gdzie szuka możliwości realizacji swojej pasji. Prężnie działa też na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad 800 tysięcy osób.

Życie prywatne

O życiu prywatnym Nowciaxa możemy dowiedzieć się sporo z jego mediów społecznościowych, gdzie dokumentuje on swoje wyjazdy i projekty. Wiemy też, że jego partnerką jest Kasia Mikołowicz.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO