Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Niekryty Krytyk - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, plotki, kariera, partnerka, kanały

instagram.com/@niekrytyk

Niekryty Krytyk jest jednym z najpopularniejszych polskich youtuberów. Zakres jego działalności jest jednak o wiele szerszy – jest również prezenterem radiowym, publicystą, autorem licznych książek oraz nauczycielem angielskiego. Największą popularność przyniosły mu serie „Przemyślenia Niekrytego Krytyka” i „Niekryty Krytyk ocenia”. Sprawdźcie, jak dużo o nim wiecie.

Wszystko o: Niekryty Krytyk

Pełne imię i nazwisko: Maciej Frączyk
Data i miejsce urodzenia: 1 maja 1984, Łódź
Zawód: youtuber, publicysta
Partner: brak informacji
Dzieci: brak
Wzrost: brak informacji
Waga: brak informacji
Instagram: @niekrytyk


Kariera

Niekryty Krytyk studiował filologię angielską na Uniwersytecie Łódzkim. Po ukończeniu studiów przez pewien czas uczył języka angielskiego, a także pracował w branży reklamowej jako copywriter. W 2000 roku zaczął recenzować gry komputerowe. W 2009 roku założył w serwisie YouTube kanał o nazwie „Niekryty Krytyk”, na którym zamieszcza swoje autorskie programy. Zajmuje się w nich między innymi recenzowaniem gier, filmów, książek, programów telewizyjnych oraz reklam. W latach 2011-2012 prowadził w Radiu Zet program w ramach pasma „Dzień dobry bardzo”, a w latach 2013-2014 prowadził autorską audycję „Historia świata wg Niekrytego Krytyka”. Youtuber zajmuje się również prowadzeniem sklepu internetowego Modern Retro, a także jest współzałożycielem księgarni Bookiatryk. W 2019 roku założył szkołę języka angielskiego „Happy!”, w której jest jednym z nauczycieli. Maciej Frączyk jest autorem kilku książek, wśród których znalazły się między innymi „Zeznania Niekrytego Krytyka” oraz „Ale Kino! - czyli co by było, gdyby postaci filmowe były dziećmi”.

Życie prywatne

Youtuber pochodzi z Łodzi. Maciej Frączyk pilnie strzeże swojej prywatności i nie wiadomo, czy jest obecnie z kimś związany.


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO