Kim jest?

Nick Jonas – najmłodszy z Jonas Brothers. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, żona

flickr.com

Nick Jonas jest amerykańskim aktorem i piosenkarzem. Największy rozgłos zdobył będąc członkiem zespołu „Jonas Brothers”, który założył wraz ze swoimi braćmi. Prowadzi również karierę solową, a jego utwory, takie jak „Chains”, „Right Now” czy „Find You” cieszą się dużą popularnością. Obecnie jest związany z Priyanką Choprą. Sprawdźcie, czy wiecie o nim wszystko.

Wszystko o: Nick Jonas

Pełne imię i nazwisko: Nicholas Jerry Jonas
Data i miejsce urodzenia: 16 września 1992
Zawód: piosenkarz, aktor
Partner: Priyanka Chopra (2018-)
Dzieci: brak
Wzrost: 175 cm
Waga: 68 kg
Instagram: @nickjonas


Kariera

Nick Jonas zaczął występować w teatrze, gdy miał siedem lat. Pojawiał się między innymi w musicalach „Piękna i Bestia” i „Opowieść wigilijna”. W 2002 roku wydał swój debiutancki singiel, który przykuł uwagę wytwórni Columbia Records. W 2005 roku założył ze swoimi starszymi braćmi, Joe i Kevinem, zespół Jonas Brothers. Rok później ukazał się ich pierwszy album zatytułowany „It’s About Time”. Wkrótce grupa podpisała kontrakt z Hollywood Records i wydała kolejny krążek „Jonas Brothers”, który okazał się wielkim sukcesem. W 2008 roku bracia wystąpili w filmie Disney Channel „Camp Rock”, w którym Nick wcielił się w postać Nate’a. Po rozpadzie Jonas Brothers postanowił założyć nowy zespół Nick Jonas and the Administration. W 2014 roku otrzymał rolę w serialu „Kingdom”. Nagrał trzy albumy solowe - „Nicholas Jonas” (2004), „Nick Jonas” (2014) i „Last Year Was Complicated” (2016).

Życie prywatne

Muzyk jest synem pastora wyświęconego przez Zbory Boże. Cierpi na cukrzycę typu pierwszego. W 2018 roku zaręczył się z Priyanką Choprą, z którą ożenił się w tym samym roku.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO