Kim są?

Neffati Brothers - bliźniacy z TikToka. Wiek, wzrost, Fame MMA, Instagram, partnerki, dzieci

kadr z filmu na kanale Neffati Brothers / YouTube

Neffati Brothers to bracia bliźniacy z polsko-tunezyjskiej rodziny, którzy pochodzą z Indii, a sporą część swojego życia spędzili w Wielkiej Brytanii. Globalną sławę przyniosły im występy na TikToku, gdzie zgromadzili ponad 18 milionów obserwatorów. Bracia prowadzą także wspólne konto na Instagramie. 

Wszystko o: Neffati Brothers

Imiona: Jamil i Jamel
Pseudonim: Neffati Brothers
Data urodzenia: 8 października 1993
Wzrost: ok. 160 cm
Partnerki: Karolina Petrauskaite (Jamil) / Agnieszka Neffati (Jamel)
Instagram: @neffatibrothers
TikTok: @neffatibrothers 


Kariera

Jamil i Jamel pochodzą z polsko-tunezyjskiej rodziny i są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych twórców internetowych (i to nie tylko w naszym kraju). Ich znakiem rozpoznawczym jest poczucie humoru i komediowe skecze, które udostępniają na swoim TikToku. Ich charyzma i pomysłowość sprawiły, że obecnie mogą się oni pochwalić ponad osiemnastoma milionami obserwujących na tej platformie. Na uwagę zasługuje także ich wspólny Instagram, który śledzi obecnie blisko pół miliona użytkowników serwisu. Już 26 września bracia zadebiutują także w oktagonie ofranizacji Fame MMA, gdzie zmierzą się w walce 2 na 2. Przebojowi bliźniacy zawalczą tam z Patrykiem Woźniakiem i Radosławem Kapiasem.

Życie prywatne

Bracia są niemal identyczni, mają też takie same tatuaże. Partnerką życiową Jamila jest Karolina Petrauskaite. Jamel natomiast jest żonaty z Agnieszką Neffati, z którą wspólnie wychowują dziecko. Obaj bracia starają się chronić własną prywatność i oddzielają życie prywatne od internetowej sławy.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO