Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Natasza Urbańska - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, plotki, mąż, dzieci. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

AKPA

Natasza Urbańska jest polską piosenkarką, tancerką, aktorką, a także prezenterką telewizyjną. Od lat jest związana jest z teatrem muzycznym Studio Buffo. Ma na swoim koncie wiele sukcesów muzycznych i dwukrotnie brała udział w krajowych eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji. Wystąpiła w kilku filmach, w tym w „Sztosie”, „1920 Bitwie warszawskiej” oraz w „365 dni”. Wiecie o niej wszystko?

Wszystko o: Natasza Urbańska

Data i miejsce urodzenia: 17 sierpnia 1977, Warszawa
Zawód: piosenkarka, tancerka, aktorka
Partner: Janusz Józefowicz (2008-)
Dzieci: Kalina (2008)
Wzrost: 167 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @nataszaofficial


Kariera

Natasza Urbańska przygodę z teatrem rozpoczęła w 1991 roku, gdy wraz z koleżanką poszła na casting do musicalu „Metro”. Miała tylko towarzyszyć swojej przyjaciółce, ale ostatecznie sama wzięła udział w eliminacjach i przeszła ich wszystkie etapy. Okazało się jednak wówczas, że jest zbyt młoda na występy w teatrze. Dwa lata później ponownie przystąpiła do castingu i została zatrudniona w charakterze tancerki. W ciągu kolejnych lat współpracy z teatrem pracowała też jako asystentka dyrektora Janusza Józefowicza. Aktorka na dużym ekranie zadebiutowała w 1997 roku w filmie „Sztos”. W latach 2005-2007 występowała w serialu „Fala zbrodni”. W 2007 roku wzięła udział w krajowych eliminacjach konkursu Eurowizji, w których zajęła trzecie miejsce - rok później udało jej się zająć drugie miejsce. Urbańska była uczestniczką kilku programów telewizyjnych, między innymi „Jak oni śpiewają” i „Tańca z gwiazdami”. W tym drugim programie pełniła też rolę prowadzącej.

Życie prywatne

Tancerka w 2008 roku wyszła za Janusza Józefowicza. W tym samym roku na świat przyszła ich córka Kalina. Mieszkają w dworku „Emilin” w Jajkowicach.


Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO