Kim jest?

Natan Marcoń - popularny influencer. Wiek, wzrost, filmy, Instagram, dziewczyna

YouTube / Natan Marcoń

Natan Marcoń to polski influencer, model i trener personalny, który znany jest głównie dzięki swojej internetowej twórczości. Swoim widzom dał się poznać jako osoba ambitna i dążąca do wytyczonych celów. Podziw może budzić jego imponująca sylwetka i muskulatura.

Wszystko o: Natan Marcoń

Pełne imię i nazwisko: Natan Marcoń
Data urodzenia: 18 stycznia 2003
Zawód: youtuber / influencer / model
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Instagram: @natan.marcon


Kariera

Niemal cała kariera Natana Marconia związana jest z internetem, gdzie pierwsze kroki stawiał już wiele lat temu. Wówczas influencer skupiał się na contencie commentary, który jednak z czasem porzucił. W pewnym momencie swojego życia postanowił on postawić na rozwój swojej sylwetki, dietę i treningi (w trzy miesiące schudł około 40 kilogramów). Jest też trenerem personalnym i modelem. Aktywnie działa między innymi na YouTube, Instagramie i Tik Toku. Jest jednym z najbardziej charakterystycznych polskich influencerów. Niedawno pojawiła się plotka, że może on zawalczyć na jednej z kolejnych gal Fame MMA, obecnie jednak informacje te nie zostały w żaden sposób potwierdzone.

Życie prywatne

O życiu prywatnym młodego influencera wiadomo niewiele. Sam przyznaje, że kilka lat temu miał kompleksy związane ze swoim wyglądem i cierpiał na depresję. Wyznał także, że miał próby samobójcze. Obecnie jest jednym z najbardziej charakterystycznych influencerów na polskiej scenie.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO