Kim jest?

Natalia Janoszek - Polka z Bollywood. Wiek, wzrost, Instagram, partner, Taniec z gwiazdami

Wikimedia / CC license

Natalia Janoszek to polska aktorka, producentka filmowa, piosenkarka i uczestniczka konkursów piękności, która urodziła się 15 czerwca 1990 roku w Bielsku-Białej. Jest pierwszą Polką, która została nagrodzona indyjską nagrodą filmową.

Wszystko o: Natalia Janoszek

Pełne imię i nazwisko: Natalia Janoszek
Data urodzenia: 15 czerwca 1990
Zawód: aktorka / piosenkarka
Partner: brak danych
Instagram: @nataliajanoszek


Kariera

Swoją karierę rozpoczęła już jako nastolatka, gdy wygrała tytuł Miss Talent oraz nagrodę publiczności podczas regionalnego konkursu Miss Polski. Stało się to dla niej przepustką do konkursów piękności, których na swoim koncie ma 40. Sporo w jej życiu zmieniło się w roku 2012, gdy została zauważona i doceniona podczas Supermodel International 2012 w Bangkoku. Zadebiutowała wówczas w produkcji Bollywood, co stało się furtką do ogromnej kariery w indyjskim kinie. Dowodem na jej talent są między innymi dwie nagrody JIFFA, które otrzymywała w latach 2018 i 2019. W 2018 roku zadebiutowała jako piosenkarka, miało to miejsce podczas koncertu sylwestrowego w Zakopanem. W 2022 roku wystąpi w 13. edycji Tańca z gwiazdami. Jej instagramowy profil obecnie obserwowany jest przez niemal 2 miliony użytkowników serwisu.

Życie prywatne

O życiu prywatnym polskiej gwiazdy niewiele wiadomo, rzadko dzieli się ona bowiem swoimi prywatnymi sprawami. Wiele wskazuje jednak na to, że obecnie Natalia Janoszek jest singielką.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO