Kim jest?

Murcix - dziewczyna z Ekipy. Wiek, wzrost, filmy, Instagram, chłopak, zwierzęta

Youtube.com/MURCIX

Marta Błoch (znana pod pseudonimem Murcix) to jedna z najpopularniejszych youtuberek i influencerek w naszym kraju. Największą popularność przyniosło jej uczestnictwo w projekcie Ekipy Friza, której jest gwiazdą.

Wszystko o: Marta Błoch

Pełne imię i nazwisko: Marta Błoch
Pseudonim: Murcix
Data urodzenia: 11 listopada 1998 roku
Zawód: influencerka / osobowość internetowa
Dzieci: brak danych
Partner: Mateusz Cisek
Instagram: @murcix
YouTube: MURCIX
TikTok: murcix_official


Kariera

Marta Błoch to dzisiaj jedna z najbardziej rozpoznawalnych influencerek i youtuberek w naszym kraju. Jej kariera rozpoczęła się w 2018 roku, gdy dołączyła do Ekipy Friza - niedługo później światło dzienne ujrzał jej kanał na YouTube, który szybko zaczął zyskiwać popularność. Murcix uczestniczyła we wszystkich największych projektach Ekipy i dziś jej Instagram TikTok i kanał generują ogromne zasięgi. Najczęściej jej filmy mają charakter lifestylowy - nie unika jednak odpowiedzi na pytania widzów, tworzy także odcinki kulinarne. W 2022 roku wyprowadziła się z domu ekipy, a film z jej nowego mieszkania możemy obejrzeć na YouTube.

Życie prywatne

Marta Błoch strzeże swojej prywatności w sieci i rzadko zdradza tajemnice ze swojego życia. Wiadomo jedynie, że obecnie jej partnerem jest Mateusz Cisek, także influencer. Murcix ma także kota, Krokieta.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO