Kim jest?

Mrs. Honey - znana streamerka. Wiek, wzrost, streamy, Instagram, chłopak, High League

mrs.honey / Instagram

Mrs. Honey (a właściwie Ewa Wyszatycka) to polska influencerka i osobowość internetowa. Największą popularność przyniosły jej transmisje na żywo, na których prezentowała swoją rozgrywkę w grach komputerowych.

Wszystko o: Mrs. Honey

Pełne imię i nazwisko: Ewa Wyszatycka
Pseudonim: Mrs. Honey
Data urodzenia: 21 grudnia 1996
Zawód: influencerka / osobowość internetowa
Dzieci: brak danych
Partner: brak danych
Instagram: @mrs.honey
TikTok: mrs.honey


Kariera

Ewa Wyszatycka urodziła się 21 grudnia 1996 roku i obecnie jest jedną z najpopularniejszych influencerek i streamerek w naszym kraju. Początki jej internetowej działalności sięgają 2017 roku, gdy do sieci zaczęły trafiać jej materiały z gier komputerowych (najczęściej grała w League of Legends, Teamflight Tactics Fortnite oraz CS:GO). Ogromny wzrost jej popularności nastąpił w 2021 roku i trwa do dziś. W 2022 poinformowano, że Mrs. Honey zadebiutuje w oktagonie federacji High League. 17 września podczas gali nr 4 organizacji zawalczy ona z Mają Staśko, znaną aktywistką. Obecnie instagramowy profil Ewy Wyszatyckiej obserwuje około 150 tysięcy użytkowników serwisu. Oglądać ją możemy także na TikToku.

Życie prywatne

O prywatnym życiu młodej influencerki wiemy niewiele. Rzadko dzieli się nią bowiem w sieci. W internecie znaleźć można jej wypowiedzi dotyczące jej kontrowersyjnej przeszłości, do której odnosi się sama Mrs. Honey.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO