Kim jest?

Mortalcio - Genzie i Fame MMA. Wiek, wzrost, filmy, Instagram, dziewczyna

YouTube/ MORTALCIO

Mortalcio (a właściwie Patryk Baran) to obecnie jeden z najpopularniejszych influencerów w naszym kraju. Swoją karierę rozpoczynał kilka lat temu, jednak to dopiero udział w projekcie Genzie przyniósł mu ogromną popularność. Na swoim koncie ma także występy w oktagonie organizacji Fame MMA.

Wszystko o: Mortalcio

Pełne imię i nazwisko: Patryk Baran
Data urodzenia: 23 lipca 1999
Pseudonim: Mortalcio
Zawód: influencer / youtuber
Dzieci: brak danych
Partnerka: Wiktoria Bochnak
Instagram: @mortalcioyt


Kariera

Mortalcio obecny jest w polskim internecie już od kilku lat. Największa popularność przyniósł mu udział w internetowym projekcie Genzie, gdzie wraz z grupą influencerów tworzą codzienne materiały, które następnie publikowane są w serwisie YouTube. Znany jest ze swoich pomysłowych filmów (na jednym z nich postanowił na przykład zrobić 100 tysięcy kroków w jeden dzień). Na swoim koncie młody influencer ma także występy w oktagonie organizacji Fame MMA (wygrał z Hejterem i przegrał z Krychą). Sporo wskazuje na to, że jeszcze zobaczymy go w klatce, na razie nie ma jednak żadnych informacji na ten temat. Jego instagramowy profil śledzi obecnie ponad 330 tysięcy użytkowników.

Życie prywatne

WIęcej o codziennym życiu Mortalcia możemy dowiedzieć się z jego mediów społecznościowych. Dzięki nim dowiemy się na przykład, że jego partnerką jest innna uczestniczka Genzie, Wiktoria Bochnak.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO