Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Monika Zamachowska - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

AKPA

Monika Zamachowska jest polską dziennikarką, absolwentką iberystyki. Najwięcej mówiono o niej wtedy, kiedy postanowiła związać się z aktorem – Zbigniewem Zamachowskim. Kim dokładnie jest Monika Zamachowska i jakie programy prowadziła w telewizji?

Wszystko o: Monika Zamachowska

Pełne imię i nazwisko: Monika Zamachowska, z domu Pietkiewicz, primo voto Richardson
Data i miejsce urodzenia: 25 kwietnia 1972, Wrocław
Zawód: dziennikarka, iberystka
Partner: Will Richardson (rozwód), Jamie Malcolm (rozwód), Zbigniew Zamachowski (mąż od 2014 – obecnie)
Dzieci: Tomasz David Malcolm, Zofia
Wzrost: 166 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @monikazamachowska


Życiorys

Studiowała iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim, a swój dyplom obroniła w Ośrodku Studiów Amerykańskich UW. W latach 1995-2011 i 2013-2019 pracowała w telewizji TVP2.Prowadziła takie programy jak „Teleadwokat” czy „Europa dla się lubić”. Od 2013 do 2019 roku współprowadziła program „Pytanie na śniadanie”. Od 2011 do 2012 współprowadziła audycję Radia Złote Przeboj „Złote Przeboje na Dzień Dobry”.
Pracowała kiedyś w TTV. W 2009 roku brała udział w programie „Taniec z gwiazdami”. Przez 2,5 roku (do 2008 roku) pełniła funkcję redaktorki naczelnej czasopisma „Zwierciadło”. Wwystąpiła w dwóch filmach: „Problemat profesora Czelawy” oraz „Egoiści”.

Życie prywatne

Jej pierwszym mężem był Will Richardson, mieszkający w Polsce dziennikarz i podróżnik. Drugim mężem z kolei był Jamie Malcolm, były pilot RAF, z którym ma dwoje dzieci: Tomasza Davida Malcolma oraz Zofię. W 2014 roku wyszła za Zbigniewa Zamachowskiego. Przyjęła nazwisko swojego męża.


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO