Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Monika Olejnik - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, mąż, dzieci

AKPA

Monika Olejnik jest jedną z najlepszych dziennikarek, która nie odpuści żadnemu politykowi. Prezentuje wysoki poziom dziennikarstwa i jednocześnie ma niezwykle ciekawą historię życia. Poznajcie ją lepiej. 

Wszystko o: Monika Olejnik

Pełne imię i nazwisko: Monika Olejnik, właśc. Monika Ewa Wasowska 
Data i miejsce urodzenia: 11 lipca 1956, Warszawa 
Zawód: dziennikarka, prezenterka 
Partner: Grzegorz Wasowski (rozwód), Tomasz Ziółkowski (partner od 1996 - obecnie)
Dzieci: Jerzy (1985)
Wzrost: brak informacji 
Waga: brak informacji 
Instagram: @monikaolejnik_official 

Młodość 

Ukończyła XLVI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie. Studiowała zootechnikę w SGGW. Ukończyła także dziennikarskie studia podyplomowe na UW. W 1981 roku odbyła staż w redakcji rolnej programu I PR. 

 


Kariera 

W latach 1982-2000 pracowała w programie III Polskiego Radia, gdzie popularność przyniosły jej rozmowy z politykami, a także osobami z życia publicznego w audycji „Salon polityczny Trójki”. W drugiej połowie lat 80., wraz z mężem, była związana z trójkową audycją „Nie tylko dla orłów”. Od 2001 do 2016 roku pracowała w Radiu ZET. W telewizji TVN prowadziła rozmowy w programie „Kropka nad i”. Od 2004 do 2006 roku była gospodynią „Prosto w oczy” w TVP1. Od 2006 roku ponownie prowadzi program „Kropka nad i”, tym razem na antenie TVN24. Publikuje w „Gazecie Wyborczej”. 

Życie prywatne 

Jej ojciec był funkcjonariuszem Milicji Obywatelskiej, a później pracownikiem Służby Bezpieczeństwa MSW, w którym dosłużył się stopnia majora. Olejnik była żoną dziennikarza Grzegorza Wasowskiego, z którym ma syna Jerzego, urodzonego w 1985 roku. Od 1996 roku jest związana z dziennikarzem sportowym Tomaszem Ziółkowskim. 


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO