Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Monika Brodka - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, plotki, partner, dzieci

AKPA

Monika Brodka to polska wokalistka, a także autorka tekstów. W swojej twórczości skupia się głównie na muzyce pop z elementami muzyki elektronicznej. Pierwszy rozgłos zdobyła za sprawą udziału w programie telewizyjnym „Idol”, który wygrała w trzeciej edycji. Sprawdźcie, czy wiecie wszystko o popularnej piosenkarce.

Wszystko o: Monika Brodka

Data i miejsce urodzenia: 7 lutego 1988, Żywiec
Zawód: wokalistka
Partner: Krzysztof Garbaczewski
Dzieci: brak
Wzrost: 162 cm
Waga: 45 kg
Instagram: @monikabrodka


Kariera

Monika Brodka od dziecka rozwijała swój talent muzyczny i uczyła się gry na skrzypcach. W 2003 roku wzięła udział w trzeciej edycji programu typu talent show „Idol”, którą wygrała w styczniu 2004 roku. W tym samym roku artystka wydała swój pierwszy minialbum zatytułowany „Mini Album vol. 1”. Niedługo później ukazał się jej pierwszy długogrający krążek „Album”, który znalazł się na 8. miejscu listy OLiS w Polsce. Piosenkarka ma na swoim koncie wiele sukcesów – była między innymi nominowana do Nagrody Muzycznej Fryderyk, a także wygrała konkurs premier na 42. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Do jej największych hitów należą takie utwory jak „Znam cię na pamięć”, „Wszystko czego dziś chcę” czy „Nieboskłon”.

Życie prywatne

Monika Brodka bardzo pilnie strzeże swojej prywatności i rzadko opowiada o swoim życiu osobistym. Piosenkarka od kilku lat jest związana z reżyserem teatralnym Krzysztofem Garbaczewskim. Co jakiś czas w mediach pojawiają się pogłoski o ich rozstaniu, jednak za każdym razem okazują się one nieprawdziwe. Artystka nie ma dzieci.


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO