Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Mixer kim jest? Wiek, wzrost, streamy, dziewczyna, filmy, Ekipa, Instagram

YouTube / Mixer

Mixer (a właściwie Mikołaj Magdziarz) to polski youtuber i osobowość internetowa. Największą popularność przyniosło mu uczestnictwo w Ekipie Friza. Obecnie nie jest już jej członkiem i rozpoczął własną działalność w sieci. Na swoim koncie ma także debiut w oktagonie Fame MMA.

Wszystko o: Mixer

Pełne imię i nazwisko: Mikołaj Magdziarz
Zawód: influencer / youtuber
Dzieci: brak danych
Partnerka: Wiktoria
Instagram: @therealmixer


Kariera

Mixer już od klilku lat jest internetowym twórcą, który gromadzi wokół siebie oddanych fanów. Największą popularność przyniósł mu oczywiście udział w Ekipie Friza, z którą bardzo długo publikował najrozmaitsze materiały. Zaskoczenie wśród wielu fanów wywołało jego odejście z projektu, zakończył się także jego związek z Murcix. Mixer od tamtej pory w sieci działa na własną rękę i mniej lub bardziej regularnie publikuje filmy na swoim kanale. Mikołaj Magdziarz ma na swoim koncie także debiut w Fame MMA, w swojej pierwszej walce przegrał z innym internetowym tworcą, Popo. Wiele wskazuje także na to, że nie był to jego ostatni występ w oktagonie federacji. Na instagramie śledzi go ponad 750 tysięcy użytkowników serwisu.

Życie prywatne

O życiu prywatnym Mikołaja Magdziarza wiadomo niewiele. Nowe materiały twórcy znaleźć można na jego kanale. Obecnie jest w związku z Wiktorią, z którą chętnie pokazuje się na filmikach. Jego byłą partnerką jest Murcix, członkini Ekipy Friza.


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO