Kim jest?

Miły Pan - gwiazda disco polo. Wiek, wzrost, Fame MMA, Instagram, dziewczyna

Instagram / najmilszypan

Miły Pan (a właściwie Piotr Kołaczyński) urodził się 31 maja 1996 w Warszawie. Jest polskim wokalistą, który wykonuje muzykę z pogranicza dance i disco polo. Jego najpopularniejsze utwory przesłuchane zostały przez fanów miliony razy.

Wszystko o: Miły Pan

Pełne imię i nazwisko: Piotr Kołaczyński
Data urodzenia: 31 maja 1996
Pseudonim: Miły Pan
Zawód: wokalista
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Instagram: @najmilszypan


Kariera

Piotr Kołaczyński to jeden z najpopularniejszych wokalistów muzyki disco polo w naszym kraju. Początków jego kariery upatrywać można w programie „Disco Star”, gdzie jednak nie udało mu się przekonać do siebie jurorów. Kilka miesięcy później zadebiutował na YouTube. Tam jego popularność wystrzeliła i może się on pochwalić trzema utworami certyfikowanymi platynową płytą. Do jego największych hitów zaliczyć należy piosenki „Królowa”, „Małolatki”, „Musisz się starać” czy „Lovesong”. 2 października 2021 roku zadebiutował w oktagonie Fame MMA, gdzie jego rywalem był Norbert Smoliński. Miły Pan wygrał przez poddanie werbalne jego przeciwnika. Jego instagramowe konto śledzone jest obecnie przez ponad 100 tysięcy użytkowników serwisu.

Życie prywatne

O życiu prywatnym młodego gwiazdora disco polo wiemy tak naprawdę niewiele. Strzeże on swojej prywatności i rzadko pokazuje prywatne życie w mediach społecznościowych. Wiele wskazuje jednak na to, że obecnie jest singlem.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO