Poinformowała o tym jej najstarsza córka

Milla Jovovich powitała na świecie swoją trzecią córkę! kontakt, telefon, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

thebulletintime.com

Milla Jovovich przez wiele lat uważana była za jedną z piękniejszych kobiet. Aktywnie działała w świecie modelingu i odnosiła sukcesy jako aktorka. W pewnym momencie krytycy bardzo zaczęli ją doceniać, a każda kolejna rola była przez nich coraz lepiej odbierana. Namawiali ją, aby całkowicie poświeciła się aktorstwo. Tak też zrobiła i wyrobiła sobie naprawdę pewną pozycję w tej branży. Dzięki temu, że zawsze ktoś będzie o niej pamiętał i ze względu na ugruntowanie swojej pozycji – oddała się macierzyństwu.

Postanowiła więc kolejny raz zajść w ciążę i z niecierpliwością czekała na pojawienie się na świecie swojego trzeciego dziecka. Było to mocno komentowane z racji jej wieku – miała 43 lata, kiedy ogłosiła, że ponownie zostanie mamą.


Teraz to jej córka ogłosiła na Instagramie coś ważnego.

Milla Jovovich urodziła!

Na Instagramie jej córki – Ever Gabo Anderson – pojawiło się zdjęcie bardzo wyjątkowe. Widać na nim szczęśliwą rodzinę aktorki, pozującą w szpitalu, a wraz z nimi jest już trzecia córka aktorki!

Córka Jovovich napisała pod zdjęciem:

Powitanie dzidziusia! Chciałam powitać moją nową siostrzyczkę Osian! Kochamy Cię!

Sama aktorka nie pochwaliła się na swoim Instagramie radosną nowiną, ale patrząc na to, że świeżo została mamą – nie ma co się dziwić.

Witamy na świecie i życzymy maluchowi dużo zdrowia!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Welcoming Baby! Welcome to the world my new sister Osian (pronounced O-shun like the body of water)! We love you!!! ♥️ Photo: @chrissbrenner

Post udostępniony przez Ever Gabo Anderson (@evergaboanderson)

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO