Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Miles Teller - najlepsze filmy, w których zagrał. Top 5 najważniejszych i najlepszych ról. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

"Whiplash"/Materiały prasowe

Miles Teller to amerykański aktor filmowy i telewizyjny, który należy do grona najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Gdy miał piętnaście lat, zaczął uczyć się gry na perkusji. Podczas nauki w Lecanto High School grał na saksofonie altowym w zespole jazzowym oraz na perkusji w zespole rockowym. W 2009 roku ukończył szkołę aktorską Lee Strasberg Theatre and Film Institute. Początkowo występował w produkcjach krótkometrażowych. Na dużym ekranie zadebiutował w 2010 roku w filmie „Między światami”, w którym wystąpił u boku Nicole Kidman. Trzy lata później otrzymał główną rolę w komedii „Cudowne tu i teraz” z Shailene Woodley, za którą otrzymał nagrodę U.S. Dramatic Special Jury Award for Acting na Festiwalu Filmowym w Sundance. Ważnym momentem w jego karierze był rok 2014, w którym wcielił się w postać młodego perkusisty w dramacie „Whiplash”. Za tę kreację Teller był nominowany do Satelity oraz nagrody BAFTA w kategorii Rising Star. Wybraliśmy kilka produkcji z udziałem aktora, z którymi warto się zapoznać.


Miles Teller – najlepsze filmy

1. „Whiplash”, reż. D. Chazelle (2014)
2. „Rekiny wojny”, reż. T. Phillips (2016)
3. „Opłacone krwią”, reż. B. Younger (2016)
4. „Ten niezręczny moment”, reż. T. Gormican (2014)
5. „Niezgodna”, reż. N. Burger (2014)

Jeśli chcecie poznać więcej produkcji z udziałem aktora, koniecznie obejrzyjcie kontynuację serii „Niezgodna” - filmy „Zbuntowana” oraz „Seria Niezgodna: Wierna”. Warto też zobaczyć film „Footloose” z 2011 roku, który jest remakiem kultowej produkcji z Kevinem Baconem.


Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO