Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Mieciu Mietczyński życiorys. Kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

instagram.com/@mietczynski

Mieciu Mietczyński, a właściwie Bartłomiej Szczęśniak, jest jednym z najpopularniejszych polskich youtuberów. Znany jest również jako Mietek i Profesor Niczego. Największy rozgłos przyniosły mu serie „Streszczenia lektur”, „Masochista” i „Ni mom pojęcia co robię”. Przez pewien czas współpracował ze sportowym radiem Weszło FM, gdzie prowadził „Ligę Minus” i audycję o skokach narciarskich. Sprawdźcie, czy wiecie o nim wszystko.

Wszystko o: Mieciu Mietczyński

Pełne imię i nazwisko: Bartłomiej Szczęśniak
Data urodzenia: 21 lutego, Pszczyna
Zawód: youtuber
Partner: brak informacji
Dzieci: brak
Wzrost: brak informacji
Waga: brak informacji
Instagram: @mietczynski


Kariera

Bartłomiej Szczęśniak w 2011 roku wyemigrował do Holandii, a następnie Wielkiej Brytanii, gdzie pracował między innymi jako operator wózka widłowego. Studiował filologię polską. W 2012 roku postanowił założyć w serwisie YouTube kanał o nazwie „Mietczynski”. Prowadzi na nim głównie serie „Masochista” i „Streszczenia lektur”. W pierwszej z nich zajmuje się recenzowaniem polskich produkcji filmowych, ze szczególnym uwzględnieniem tych najbardziej nieudanych. W drugiej serii występuje z kolei jako Profesor Niczego i z przymrużeniem oka opowiada o najważniejszych wątkach szkolnych lektur. W 2015 roku zaczął współpracować z Teetres.com i założył kulinarny kanał o nazwie „Ni mom pojęcia co robię”. W 2017 roku napisał książkę „Wykłady Profesora Niczego”, którą wydał jako Mieciu Mietczyński. Szczęśniak współpracował z wieloma znanymi youtuberami, między innymi z Maciejem Dąbrowskim i Krzysztofem Gonciarzem. Do 2020 roku był związany z radiem sportowym Weszło FM, gdzie był gospodarzem programu „Liga Minus”.

Życie prywatne

Youtuber pochodzi z Pszczyny. Niechętnie dzieli się szczegółami swojego życia prywatnego i nie wiadomo, z kim jest związany. Ma psa Gaugana, który często pojawia się w jego filmikach.


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO