Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Michele Morrone - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, plotki, żona, dzieci. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

AKPA

Michele Morrone jest włoskim aktorem, piosenkarzem oraz modelem. Zrobiło się o nim głośno za sprawą głównej roli Don Massima Torricelliego w ekranizacji powieści „365 dni” autorstwa Blanki Lipińskiej. Film z jego udziałem stał się jedną z najchętniej oglądanych polskich produkcji 2020 roku. Gwiazdor ma na swoim koncie również sukcesy w dziedzinie muzyki. Sprawdźcie, jak dużo o nim wiecie.

Wszystko o: Michele Morrone

Data i miejsce urodzenia: 3 października 1990, Wizzolo Predabissi, Włochy
Zawód: aktor
Partner: Rouba Saadeh (2014-2018)
Dzieci: Marcus (2014), Brando (2018)
Wzrost: 183 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @iammichelemorroneofficial


Kariera

Michele Morrone aktorstwem zaczął się interesować już w wieku 11 lat po obejrzeniu filmu o Harrym Potterze. Zaczął wówczas brać udział w szkolnych przedstawieniach teatralnych. Później studiował aktorstwo w Teatro Fraschini di Pavia. Na małym ekranie zadebiutował w 2011 roku, gdy otrzymał role w serialu „Drugie życie” oraz w miniserialu „Jak delfin 2”. W 2016 roku wziął udział we włoskiej edycji „Tańca z gwiazdami”. Przełomowy dla jego kariery okazał się rok 2019, w którym zagrał w melodramacie erotycznym „365 dni” na podstawie bestsellerowej książki Blanki Lipińskiej. Aktor w filmie wcielił się w główną rolę Dona Massima Torricellego, która przyniosła mu międzynarodową sławę. Gwiazdor zajmuje się również muzyką – jego singiel „Feel It”, który promował „365 dni”, trafił na polskie listy przebojów.

Życie prywatne

Aktor w 2014 roku ożenił się z libańską stylistką Roubą Saadehą. Kameralne ceremonie ślubne odbyły się we Włoszech i Libanie. Mają dwóch synów: urodzonego w 2014 roku Marcusa oraz Brando, który przyszedł na świat w 2018 roku. W 2018 roku ich małżeństwo zakończyło się rozwodem, po którym Morrone zmagał się z depresją. Wówczas na prawie rok zawiesił swoją aktorską karierę i pracował jako ogrodnik w niewielkiej włoskiej miejscowości.


Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO