Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Michał Wiśniewski ożenił się kolejny raz? Niechcący wygadał się o swoim piątym małżeństwie?

AKPA

Michał Wiśniewski znany jest z tego, że od wielu lat (a dokładniej od 25!) jest wokalistą w zespole „Ich Troje”. Najczęściej głośno było o czerwonogłowym wokaliście w kontekście jego życia prywatnego – nałogu, a także wielu żon. Do tej pory żenił się czterokrotnie – z Magdą Femme, Mandaryną, Anną Świątczak, a także Dominiką Tajner. Muzyk doczekał się również czwórki potomstwa, chociaż tylko z dwoma żonami. Wychodzi na to, że na tym nie poprzestał i właśnie ożenił się po raz piąty. 

 


Michał Wiśniewski ożenił się po raz piąty? 

W wywiadzie dla telewizji internetowej Wiśniewski opowiadał o 25-leciu swojego zespołu, które przypada na 2020 rok. Opowiedział, że pracuje obecnie nad kolejną płytą, która ma być ukoronowaniem działalności jego i zespołu „Ich Troje”. Jednocześnie zauważył, że sporo problemów napotkał, w momencie, kiedy dzieci musiały przestawić się na pracę zdalną. Powiedział, że sporo problemów w związku z tym mają również rodzice. W tym kontekście powiedział: 

Wspólnie z żoną mamy ósemkę, no i to jest co robić tak naprawdę 

Można więc podejrzewać, że tajemnicza, piękna ukochana – Paulina – jest już żoną Wiśniewskiego. Albo wokalista wygadał się przez przypadek, albo był to celowy zabieg. Jeśli jednak jest to prawda – to gratulujemy kolejnego ślubu! 


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO