Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Michał Mikołajczak - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka, plotki. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

AKPA

Michał Mikołajczak to polski aktor, który zasłynął ze swojej roli w serialu „Na Wspólnej”, gdzie wcielił się w dość negatywnego bohatera, którego mimo to pokochali wszyscy. Ci, którzy śledzą go nieco dłużej – mogli oglądać go również w innych serialach, a także w programie, który emitowała stacja TVN. Poznajcie lepiej Michała!

Wszystko o: Michał Mikołajczak

Data i miejsce urodzenia: 19 sierpnia 1986, Czaplinek
Zawód: aktor
Partnerka: brak informacji
Dzieci: brak
Wzrost: 191 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @_michal_mikolajczak


Młodość

Urodził się jako syn pary nauczycielskiej – polonistki, a także nauczyciela historii. Początkowo studiował w PWSFTviT, gdzie wystąpił w etiudzie „Transwestyta”. W 2006 roku wziął udział w przedstawieniu dyplomowym studentów IV roku pt. „Pod mlecznym lasem” w reżyserii Michała Staszczaka, gdzie zagrał sprzedawcę jabłek. Naukę kontynuował w Akademii Teatralnej w Warszawie, którą ukończył w 2011. Jego pasjami, oprócz aktorstwa, jest także piłka nożna, a także podróże.

Kariera

Debiutował na deskach teatru, gdzie grywał w takich spektaklach jak „Hamlet warszawski”, „Wyzwolenie”, „Wesele” itp. W latach 2012-2015 roku grał rolę Bartosza Janowskiego w „Prawie Agaty”. Od 2016 roku przyjął rolę Dariusza Żbika w „Na Wspólnej”. Zwyciężył w trzecim sezonie „Agent – Gwiazdy”. W sezonie jesienno-zimowym 2019 został ambasadorem zegarków marki „Boss”.


Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO